Не могу хардверски да омогућим Ви-Фи на Леново ТХИНКПАД Т430

Pin
Send
Share
Send

Сергеј, добар дан!

Икона Ви-Фи прецртана је црвеним крстом, управљачки програм је ажуриран, фн + ф5 је покушао, покренуо и зауставио уређај преко менаџера уређаја и путем услужног програма за повезивање Интел ПРОСет Ви-Фи (куне се да треба да омогућите ВиФи у хардверу), омогућено је аутоматско подешавање ВЛАН-а.

Постоје ли друге могућности?

Одговор

Здраво. Хардвер подразумева употребу одвојеног прекидача на кућишту преносног рачунара. А ваш Леново ТХИНКПАД Т430 би требало да има засебан прекидач за Ви-Фи. Највероватније изгледа овако:

А ако је Ви-Фи искључен хардвером (помоћу овог прекидача), тада нећете моћи да укључите бежичну комуникацију ни кроз Виндовс поставке ни кроз друге програме.

Ако је овај прекидач укључен, а Ви-Фи и даље не ради, покушајте да га укључите путем „Виндовс Мобилити Центер“ (Центра за мобилност за Виндовс). Како се то ради, у чланку сам показао како да омогућим Ви-Фи на преносном рачунару Леново. А ако имате инсталиран Виндовс 10, можете видети чланак Бежична мрежа - онемогућено у оперативном систему Виндовс 10. Ви-Фи се не укључује.

Али мислим да ћете моћи да укључите Ви-Фи помоћу прекидача (хардвера) на кућишту вашег Леново ТХИНКПАД Т430. Можете га укључити, а затим искључити, поново покренути лаптоп и поново укључити. Тачно, не знам шта имате тамо са возачима. Да ли сте их инсталирали са Леново веб локације за свој модел. Па, у програму Интел ПРОСет проверите и поставке. А онда сте највероватније променили разне параметре када сте покушали да укључите бежичну везу.

28.09.18

5

На питање Јурија

Pin
Send
Share
Send

Погледајте видео: TURN Wireless ON WIFI WINDOWS 7 - Windows Mobility Center (Септембар 2024).

essaisrff-com